Opis preparatu


Multi-Gyn ActiGel przynosi natychmiastową ulgę w przypadku dolegliwości pochwowych, takich jak świąd, podrażnienie, tkliwość, zaczerwienienie i bolesność. Przeciwdziała również innym problemom związanym z zakażeniami bakteryjnymi. Zapobiega i leczy bakteryjne zakażenie pochwy i inne dolegliwości takie jak upławy czy nieprzyjemny zapach.

Pobierz ulotkę informacyjną


Opinie klientów

Opinie innych klientów o tym preparacie

Super

★★★★★
5 5 1
Używam tego irygatora raz lub dwa w tygodniu rozpuszczając tabletkę Multi Gyn, nie płuczę pochwy samą wodą. Stosuję profilaktycznie, bo miałam częste problemy z grzybicą pochwy. Generalnie zgadzam się z zamieszczonym opisem.

Super

★★★★★
5 5 1
Żel Multi-gyn flora to produkt wart polecenia w 100%. Uratował mnie kiedy miałam początki jakiejś grzybicy i straszny świąd do tego jakiś grudkowate upławy z pochwy. Poleciła mi go aptekarka, zaaplikowałam od razu i po chwili poczułam ulgę, Nawilżył i zlikwidował ten okropny świąd. Teraz stosuje profilaktycznie i zero niespodzianek.

Opinia

Uwaga! Zamieszczona opinia jest anonimowa. Twoje dane osobowe oraz adres e-mail nie będą widoczne.

Adres e-mail
Tytuł opinii
Ocena
Treść opinii

Pytania klientów

Jak często należy stosować Multi-Gyn ActiGel?
W leczeniu dolegliwości pochwowych zalecane jest stosowanie Multi-Gyn ActiGel dwa razy dziennie przez pięć dni.

Kiedy zauważę działanie preparatu?
Jeśli odczuwasz dyskomfort wynikający z podrażnienia lub swędzenia okolic intymnych, już jednorazowe zastosowanie Multi-Gyn ActiGel przyniesie ulgę. Jednak reakcja organizmu na preparat jest kwestią indywidualną.

Czy Multi-Gyn ActiGel powoduje jakieś działania niepożądane?
Nie, Multi-Gyn ActiGel nie powoduje żadnych znanych działań niepożądanych.

Moje dolegliwości ustąpiły. Czy nadal stosować Multi-Gyn ActiGel?
Nie, nie ma potrzeby, by nadal stosować Multi-Gyn ActiGel. Możesz jednak aplikować Multi-Gyn ActiGel kilka razy w tygodniu w celach profilaktycznych.

Czy Multi-Gyn ActiGel wpływa negatywnie na działanie antybiotyków?
Nie, Multi-Gyn ActiGel nie wpływa negatywnie na działanie antybiotyków. Warto stosować Multi-Gyn ActiGel w trakcie lub po zakończeniu antybiotykoterapii.

Ile żelu muszę nałożyć, by poczuć ulgę?
Stosowanie Multi-Gyn ActiGel zapewnia natychmiastową ulgę w dolegliwościach. Jednorazowo wystarczy użyć jedynie tyle żelu, ile mieści się na czubku palca (ok. 2 cm).

Jeśli masz dalsze problemy lub pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.