Multi-Gyn – najlepszy wybór

Multi-Gyn to linia naturalnych preparatów do profilaktyki i leczenia infekcji intymnych oraz do higieny intymnej. Przynoszą natychmiastową ulgę w dolegliwościach pochwowych, takich jak nieprzyjemny zapach, świąd, pieczenie, upławy.

Marka Multi-Gyn powstała w 1996 r. Została stworzona miedzy innymi przez Annelize Goedbloed, eksperta w zakresie biologii medycznej. Annelize Goedbloed chciała zaoferować kobietom bardziej przyjazne dla organizmu metody leczenia dolegliwości pochwowych. Standardowo realizowany model leczenia infekcji intymnych może wywoływać działania niepożądane i zdarza się, że powoduje infekcje, które niestety mogą również nawracać.

Multi-Gyn zaspokaja potrzeby kobiet związane z infekcjami intymnymi i ich wpływem na życie codzienne. Preparaty z linii Multi-Gyn w naturalny sposób przynoszą natychmiastową ulgę w dolegliwościach intymnych, nie wywołując żadnych znanych działań niepożądanych. Preparaty Multi-Gyn opracowane są na bazie wyjątkowego kompleksu 2QR, który przywraca i normalizuje naturalną florę pochwy, właściwą danej kobiecie.


 

Jak działa Multi-Gyn?

Preparaty Multi-Gyn przywracają i chronią naturalną równowagę środowiska w pochwie. Jeśli liczba dobrych bakterii w pochwie jest na odpowiednim poziomie, miejsca intymne są w naturalny sposób chronione przed bakteriami i grzybami wywołującymi dolegliwości. Gdy równowaga zostaje zakłócona, mogą się pojawić dolegliwości, takie jak świąd, upławy, nieprzyjemny zapach lub suchość.

Preparaty Multi-Gyn optymalizują naturalną florę bakteryjną pochwy właściwą danej kobiecie i wspierają rozwój dobrych bakterii, które chronią przed dolegliwościami i zakażeniami.Preparaty Multi-Gyn

Multi-Gyn to preparaty do profilaktyki i leczenia dolegliwości pochwowych (świądu, suchości, upławów lub nieprzyjemnego zapachu) oraz bakteryjnego lub grzybiczego zapalenia pochwy.

Nie wiesz, którego preparatu użyć? Wśród produktów z linii Multi-Gyn na pewno znajdziesz preparat odpowiedni dla Ciebie.