Jak działają preparaty Multi-Gyn?

Preparaty Multi-Gyn leczą dolegliwości pochwowe i zapobiegają im, przywracając naturalną równowagę flory pochwy właściwą danej kobiecie. Zaburzenie równowagi flory pochwy jest jedną z najczęstszych przyczyn powstawania dolegliwości, takich jak świąd, upławy, suchość czy nieprzyjemny zapach. Przywracając równowagę, preparaty Multi-Gyn nie tylko przynoszą natychmiastową ulgę, ale również pomagają zapobiegać wszelkim późniejszym problemom związanym z nawrotami choroby.

Działanie preparatów i skutki niepożądane

Preparaty Multi-Gyn zawierają przede wszystkim substancje naturalne. Jednym z głównych składników jest kompleks 2QR o pochodzeniu roślinnym. Kompleks 2QR neutralizuje szkodliwe bakterie i grzyby, zapobiegając ich przyleganiu do ścian pochwy. Dzięki temu nie dochodzi do rozwoju infekcji. Kompleks 2QR wspomaga naturalny proces gojenia i przywraca równowagę flory bakteryjnej pochwy. Kompleks 2QR to unikalny, naturalny i bezpieczny składnik tworzący fizyczną barierę na tkankach gospodarza, dzięki której szkodliwe bakterie do nich nie docierają. Bakterie te nie mogą więc wyrządzić żadnej szkody i zostają usunięte z powierzchni nabłonka. To początkowy krok w zapobieganiu procesowi infekcji. Nie wywołuje żadnych znanych skutków niepożądanych.

Leczenie i profilaktyka

Po aplikacji dopochwowej preparatów Multi-Gyn, odczuwana jest natychmiastowa ulga w dolegliwościach, takich jak świąd czy podrażnienia. W przypadku bakteryjnego lub grzybiczego zakażenia pochwy preparaty Multi-Gyn przynoszą ulgę w dolegliwościach i leczą zakażenie.

Preparatów Multi-Gyn można również używać w celu zapobiegania występowaniu dolegliwości i zakażeń intymnych. Nie wiesz, którego preparatu użyć?
Skorzystaj z narzędzia do wyboru preparatu.