Aktywne składniki

Jednym z głównych składników preparatów Multi-Gyn jest opatentowany, bioaktywny kompleks roślinnego pochodzenia – 2QR. Korzystniej dla organizmu kobiety jest przywrócić naturalną równowagę pochwy, chroniącą ją przed występowaniem dolegliwości, niż leczyć objawy. Ta metoda jest skuteczna, przynosi ulgę, zapobiega nawracającym dolegliwościom i nie wywołuje żadnych znanych działań niepożądanych.

2QR-video

Czym jest kompleks 2QR?

Kompleks 2QR ma wyjątkową zdolność neutralizowania szkodliwych drobnoustrojów, takich jak grzyby czy złe bakterie. Kompleks 2QR to unikalny, naturalny i bezpieczny składnik tworzący fizyczną barierę na tkankach gospodarza, dzięki której szkodliwe bakterie do nich nie docierają. Bakterie te nie mogą więc wyrządzić żadnej szkody i zostają usunięte z powierzchni nabłonka. To początkowy krok w zapobieganiu procesowi infekcji. Dodatkowo, optymalizując pH, pozytywnie wpływa na rozwój dobrych bakterii Lactobacillus. Preparaty z kompleksem 2QR można stosować jednocześnie z lekami i innymi preparatami medycznymi.

Kompleks 2QR otrzymywany jest z miąższu z liści Aloe Barbadensis. Jest więc to całkowicie naturalny produkt. Żel z aloesu pozyskiwany jest z roślin rosnących w różnych miejscach, m.in. na Curacao, w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Republice Południowej Afryki. W zależności od miejsca pochodzenia, ilości światła słonecznego, deszczu i terminu zbiorów kolor żelu może się różnić (od przezroczystego po jasnobrązowy czy ciemnobrązowy). Zapach żelu również jest uzależniony od regionu, w którym zebrano Aloe Barbadensis.

Niezależnie od koloru żelu bezpieczeństwo i skuteczność działania produktów Multi-Gyn są gwarantowane. Zadaj pytanie, jeśli masz wątpliwości dotyczące koloru żelu.

Antybiotyki/Chemioterapeutyki/Leki przeciwgrzybicze

Antybiotyki/chemioterapeutyki i leki przeciwgrzybicze są powszechnie przepisywane w leczeniu dolegliwości i infekcji pochwy. Mogą być one skuteczne w eliminowaniu zakażeń pochwowych, jednak mają silny wpływ na cały organizm.

Metronidazol to często przepisywany chemioterapeutyk w leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy. Może wywoływać nieprzyjemne działania niepożądane.

Preparaty Multi-Gyn przywracają naturalną florę bakteryjną pochwy. Nie wywierają wpływu na resztę organizmu i nie wywołują żadnych znanych działań niepożądanych. Dowiedz się więcej o działaniu preparatów Multi-Gyn i ich wpływie na Twoje ciało!

dzialaja preparaty multi-gyn

Dowiedz się więcej o działaniu naturalnych preparatów Multi-Gyn. Możesz również skorzystać z narzędzia, które ułatwi Ci wybór preparatu odpowiadającego Twoim potrzebom.