Aktywne składniki

Jednym z głównych składników preparatów Multi-Gyn jest opatentowany, bioaktywny kompleks roślinnego pochodzenia – 2QR. Korzystniej dla organizmu kobiety jest przywrócić naturalną równowagę pochwy, chroniącą ją przed występowaniem dolegliwości, niż leczyć objawy. Ta metoda jest skuteczna, przynosi ulgę, zapobiega nawracającym dolegliwościom i nie wywołuje żadnych znanych działań niepożądanych.

2QR-video

Czym jest kompleks 2QR?

Kompleks 2QR ma wyjątkową zdolność neutralizowania szkodliwych drobnoustrojów, takich jak grzyby czy złe bakterie. Mechanizm działania 2QR opiera się na jego właściwościach antyadhezyjnych. Kompleks 2QR uniemożliwia przyczepienie się (adhezję) patogennej bakterii do ściany pochwy, a co za tym idzie uniemożliwia rozwój infekcji. Dodatkowo, optymalizując pH, pozytywnie wpływa na rozwój dobrych bakterii Lactobacillus. Preparaty z kompleksem 2QR można stosować jednocześnie z lekami i innymi preparatami medycznymi.

Kompleks 2QR otrzymywany jest z miąższu z liści Aloe Barbadensis. Jest więc to całkowicie naturalny produkt. Żel z aloesu pozyskiwany jest z roślin rosnących w różnych miejscach, m.in. na Curacao, w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Republice Południowej Afryki. W zależności od miejsca pochodzenia, ilości światła słonecznego, deszczu i terminu zbiorów kolor żelu może się różnić (od przezroczystego po jasnobrązowy czy ciemnobrązowy). Zapach żelu również jest uzależniony od regionu, w którym zebrano Aloe Barbadensis.

Niezależnie od koloru żelu bezpieczeństwo i skuteczność działania produktów Multi-Gyn są gwarantowane. Zadaj pytanie, jeśli masz wątpliwości dotyczące koloru żelu.

Antybiotyki/Chemioterapeutyki/Leki przeciwgrzybicze

Antybiotyki/chemioterapeutyki i leki przeciwgrzybicze są powszechnie przepisywane w leczeniu dolegliwości i infekcji pochwy. Mogą być one skuteczne w eliminowaniu zakażeń pochwowych, jednak mają silny wpływ na cały organizm.

Metronidazol to często przepisywany chemioterapeutyk w leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy. Może wywoływać nieprzyjemne działania niepożądane.

Preparaty Multi-Gyn przywracają naturalną florę bakteryjną pochwy. Nie wywierają wpływu na resztę organizmu i nie wywołują żadnych znanych działań niepożądanych. Dowiedz się więcej o działaniu preparatów Multi-Gyn i ich wpływie na Twoje ciało!

dzialaja preparaty multi-gyn

Dowiedz się więcej o działaniu naturalnych preparatów Multi-Gyn. Możesz również skorzystać z narzędzia, które ułatwi Ci wybór preparatu odpowiadającego Twoim potrzebom.